FOM SDP Zenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

N.K. Celik

+3
Mario
KeNo
Sony
7 posters

Go down

N.K. Celik Empty N.K. Celik

Komentar  Sony Sat Oct 25, 2008 4:07 pm

Tema vezana za nas voljeni klub Celik!!!

Da li vam se svidja sadasnja situacija u Celiku, ali i opcenito u NSBiH??

Dokle Celik moze dogurati ove godine, s obzirom na razne povrede*??
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  KeNo Sat Oct 25, 2008 6:52 pm

Sto se tice Celika, cisto sumnjam da cemo biti u borbi za vrh ove sezone. Sto zbog povreda, sto inace, zbog nedostatka par dobrih igraca na pojedinim pozicijama. Ali najbitnije od svega je da ostane Ivo Istuk na poziciji trenera, bila bi greska da ga otjeraju, a to bi se vrlo lako moglo desiti. Moje predvidjanje za Celik ove sezone je zlatna sredina.
KeNo
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-23
Age : 39
Mjesto : Nicaze

http://smze.net

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Sun Oct 26, 2008 7:21 pm

Tako je!!!

Samo da Ivo ostane,..jer se ne moze graditi klub i ocekivati rezultati kad se svako malo mijenja trener!!

Samo pogledati Man Utd, i vidjeti Sir Alex f. na klupi..Very Happy
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Mario Mon Oct 27, 2008 5:50 pm

Ma celik je bio i jos dugo ce biti mjesto pranja novca i cim nas krene malo opet nas pojedinci iz licnih interesa nazadjuju i tako u krug... ali valjda cemo i mi jednom prerasti kupovinu utakmica, pranje novca i sindrom gostujucih utakmica...

sto se Ive tice bio i uvijek ce biti kralj i ne treba njega mjenjati nego ljude koji ga zele skinuti sa mjesta trenera
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Mon Oct 27, 2008 7:45 pm

BAs danas citam u Dnevnom Avazu...da ako Istuk sam ne dadne otkaz, da ce ga dobiti!!

NA njegovo mjesto bi trebbali doci Marin Bouldek i Ivo Zukanovic!!!
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  KeNo Mon Oct 27, 2008 9:36 pm

Znaci ode Ivo... E tek sad cemo da grohnemo, sto bi se reklo. No
KeNo
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-23
Age : 39
Mjesto : Nicaze

http://smze.net

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Mon Oct 27, 2008 11:04 pm

Tako je!"!!

I ove godine borba za opstanak!!
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Blanka Thu Oct 30, 2008 1:11 am

E Sony, preduhitrio si me. Htjela sam i ja otvoriti temu o Čeliku samo što bi imala drugačiji naziv, nešto kao "Simbol grada Zenice-N.K. Čelik" ili "Fenomen zvani Čelik", ali dobro nema veze.
Što se tiče situacije u voljenom nam klubu, ona je grozna. Nalazimo se u drugom dijelu tabele, što je sramota za jedan nogometni klub kao što je Čelik. To je klub koji ima najbolje navijače u državi a možda i šire i prosto je nezamislivo kako ne možemo ostvariti bolje rezultate.
Nije problem u treneru, Ivo Ištuk je sjajan nogometni stručnjak i šteta je da on ode "s kormila" Čelika. To je čovjek koji je sa svakim klubom koji je vodio, osvojio nešto.
Osnovni problem je u nedovoljnom ulaganju u klub. U Čeliku igraju igrači koji nemaju kvalitet koji je dostojan Čelikovog dresa. Logično, "nemamo" novca da kupimo kvalitetnije igrače ili da ulažemo u omladinski pogon. Ovo "nemamo" sam namjerno napisala pod navodnim znacima, jer svako normalan zna da se ima novca ali gdje je on....???
Zaista sam fascinirana kako Hercegovci ulažu u svoje nogometne klubove. Pogledajmo Zrinjski, Posušje, pa Brotnjo(kada su bili prvaci) a da ne pričam o Širokom Brijegu koji je zaista jedno pravo nogometno čudo. Na svakoj Čelikovoj utakmici bude navijača koliko čitav Široki Brijeg ima stanovnika, a vidite gdje su oni a gdje mi. Da nije žalosno, bilo bi smiješno! Very Happy
Blanka
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 75
Join date : 2008-10-23
Age : 35
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Thu Oct 30, 2008 2:10 am

Kao prvo, da kazem za te hercegovacke klubove. Pametno rade, kao sto i ti kazes.

Za nova i Celik. Celik zasigurno ima jedne od najjacih sponzora u BiH, M-tel i Mittal Steel!ALi nazalost, ti novci idu u pogresne ruke. Omladinski pogon je svakoko jak.Juniori su uvijek medju prvim u BiH. Npr. Zahirovic, koji je od ove sezone u prvom timu, u prvih nekoliko utakmica dok se nije povrijedio, pokazao je koliko vrijedi i koliko je dobar igrac, a ima tek 19 godina. Mnogi stariji zenicani ga usporedjuju sa rahmetli Hajdukom, jednim od najvecih igraca Celika svih vremena, sa Lalicem.

A sto se tice Robijasa, zasigurno, da budem realan, medju 3 prve grupe u BiH, sa Hordama Zla i Manijacima. Sjecam se prije 2 sezone, kad se Velez vratio u "premier" ligu, njihovih navijaca, poznati kao Red Army, doslo ih je oko 500..i napravili su zavidnu koreografiju i navijanje.

Ali na Balkanu, a da ne idem dalje, prvo mjesto drze ubjedljivo Grobari (navijaci Partizana) i Bab Blue Boys-i (navijaci Dinama iz Zagreb). Posebno moram istaknuti podgrupu Grobara, ALCATRAZ!. Najljudji navijaci po meni na Balkanu!!!
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Blanka Thu Oct 30, 2008 9:58 pm

Jasno je da imamo jake sponzore, ali gdje je novac od tih sponzora, odnosno gdje se ulaže? Gdje se ulaže novac od ulaznica? Zaista su ovo dva veoma diskutabilna pitanja....

Zahirović je jedan od rijetkih primjera. Šta je sa drugima? Gdje su sada Karić, Jusić, Hasić, Burić.... Ako je dobar omladinski pogon, zašto onda ovi momci ne igraju za Čelik. Zašto su poslani na posudbu u Kakanj?

Što se tiče navijača, ja ću sasvim realno reći da su Robijaši najbolji navijači u državi. Pogledajmo samo kolika je posjećenost svih Čelikovih utakmica. Na Bilinom polju je znalo biti više gledatelja nego zajedno na svim ostalim utakmicama Premier lige. A da ne govorim a fenomenalnoj atmosferi koju Robijaši znaju napraviti. A uz to, Čelik ima i najvjernije navijače što se tiče gostujućih utakmica. Sjetimo se samo utakmice u Žepču...
Svaka čast Hordama i Manijacima, ali mi smo najbolji Very Happy Mislim da sam navela sasvim dovoljno činjenica kojima sam potkrijepila svoju tvrdnju da su Robijaši najbolji u državi.

Logično je da su BBB i Grobari brojniji(koliko stanovnika imaju Zagreb i Beograd a koliko Zenica) i naravno, to su skupine navijača koje su navjerovatno dobro organizovane, stoga njihov kvalitet je nesporan. Znaju napraviti sjajnu atmosferu, mada mislim da se ni Robijaši, što se tiče atmosfere ne trebaju stidjeti ovih velikih navijačkih skupina iz regiona.
Kada sam rekla "a možda i šire", mislila sam na to, da pošto smo najbolji u našoj državi, sasvim sam uvjerena da imamo bolje navijače i od recimo, Borca iz Čačka, Čukaričkog, Cibalije, Croatia Sesvete...
Inače, moje simpatije su više usmjerene prema Delijama nego prema Grobarima Very Happy
Blanka
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 75
Join date : 2008-10-23
Age : 35
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Thu Oct 30, 2008 11:42 pm

Naravno, da smo bolji od Cicka i tako tih gradica..DD

a moje emocije su usmjerene premo BBB=)
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Blanka Fri Oct 31, 2008 12:27 am

Pa ja imam emocije jedino prema Čeliku i Juventusu(i njihovim navijačima).
Prema ostalima imam simpatije odnosno antipatije.
Što se tiče regiona, u hrvatskom derbiju mi je draža pobjeda Hajduka a u srbijanskom pobjeda Crvene Zvezde.
Recimo da imam simpatije još prema Barceloni, Villarealu, Atletico Madridu, Chelseu, Liverpoolu, Tottenhamu, HSV-u, Bayernu(mada više prema onoj staroj ekipi Bayerna od prije nekoliko godina), sada prema Hoffenheimu zbog naših momaka koji igraju tamo...
Antipatije imam, logično, prvo prema Sarajevu i Želji, Interu, Milanu, a ne simpatišem ni Real Madrid ni Manchester United. Smile


Blanka: komentar modifikovan dana: Fri Oct 31, 2008 7:45 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Blanka
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 75
Join date : 2008-10-23
Age : 35
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Fri Oct 31, 2008 1:37 am

Sto se tice, komsijskih velikih derbija, potpuno razlicito...draza mi je pobjeda Dinama i Partizana..

Sto se tice europske scene, najdrazi klub mi je FCBarcelona...a volim gledati utakmice Man Utd...a Real Madrid, sto je logicno, ne mogu smisliti,...a nikako mi nisu dragi njemacki klubovi...samo mi je drago sto ima nasih momaka tamo i pokazuju koliko BiH vrijedi....

Sto se tice navijaca...najdrazi su mi navijaca Fenerbache-a i Boca Juniors-a Very Happy Very Happy
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  1116 Sun Nov 02, 2008 4:04 am

danasnji celik nije vrijedan tog imena....slavnog...jer je cijela liga teska mizerija

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87
Join date : 2008-11-02
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  KeNo Sun Nov 02, 2008 12:41 pm

Nasa liga jest zesce s.... definitivno, a Celik kakav, takav je, ipak u odredjenim momentima pokaze i poneku svijetlu tacku. Mada je sve to daleko od onog, kako bi trebalo biti. Dok god se ne rijesimo one mafije koja vodi nas nogomet, nema napretka. Ja bih privatizovao sve klubove u BiH, jedino u tome lezi neka nada.
KeNo
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-23
Age : 39
Mjesto : Nicaze

http://smze.net

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Sun Nov 02, 2008 3:31 pm

Keno, to je dobra ideja!!Very Happy

U srijedu, u 18:00 h na stadionu Bilino Polje, dolazi ekipa Zrinjskog!!

Ta uktamica je takodjer i proslava 20 godina postojanja Robijasa!!!!

Fenomenalna atmosfera i sve sto Robijasi znaju ce tu biti prikazano!
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Viva la Chelik

Komentar  Dobri_Bosnjanin Sun Nov 02, 2008 9:35 pm

KeNo (citat):Nasa liga jest zesce s.... definitivno, a Celik kakav, takav je, ipak u odredjenim momentima pokaze i poneku svijetlu tacku. Mada je sve to daleko od onog, kako bi trebalo biti. Dok god se ne rijesimo one mafije koja vodi nas nogomet, nema napretka. Ja bih privatizovao sve klubove u BiH, jedino u tome lezi neka nada.
Cuj Kene sto prica protiv mafije u NS BiH, a neku noc smo zajedno s Munibom Usanovicem sjedili Very Happy Sto se tice Celika vidovita Azira jos uvijek nije vidjela ni u jednoj od svojih kasika da ce Celik bit sampion. Robijasi se moraju bolje organizovat, da dokazu da su najbolja navijacka skupina nije poenta samo doc na utakmicu. Problem je sto pola juga dođe pjano i napuseno, pa jedva jedan drugog cuju i navijanje je toliko monotono...
Dobri_Bosnjanin
Dobri_Bosnjanin

Broj komentara : 7
Join date : 2008-11-01
Age : 39
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  KeNo Sun Nov 02, 2008 9:38 pm

Dobri_Bosnjanin (citat):
KeNo (citat):Nasa liga jest zesce s.... definitivno, a Celik kakav, takav je, ipak u odredjenim momentima pokaze i poneku svijetlu tacku. Mada je sve to daleko od onog, kako bi trebalo biti. Dok god se ne rijesimo one mafije koja vodi nas nogomet, nema napretka. Ja bih privatizovao sve klubove u BiH, jedino u tome lezi neka nada.
Cuj Kene sto prica protiv mafije u NS BiH, a neku noc smo zajedno s Munibom Usanovicem sjedili Very Happy Sto se tice Celika vidovita Azira jos uvijek nije vidjela ni u jednoj od svojih kasika da ce Celik bit sampion. Robijasi se moraju bolje organizovat, da dokazu da su najbolja navijacka skupina nije poenta samo doc na utakmicu. Problem je sto pola juga dođe pjano i napuseno, pa jedva jedan drugog cuju i navijanje je toliko monotono...

Tacno je da smo sjedili s njim haha, ali isto tako je tacno da sam i tad govorio da je hajvan. Laughing Sto se tice Celika... Ako ovako nastavimo bit cemo mi sampioni, ali na zalost, druge lige cini mi se. Twisted Evil
KeNo
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-23
Age : 39
Mjesto : Nicaze

http://smze.net

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Mario Wed Nov 05, 2008 11:50 pm

Evo prica se nastavlja Celik je igrao 0:0 sa Zrinjskim i ocito je da je sve veca rupa u nasem Celiku.....
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Blanka Thu Nov 06, 2008 1:09 am

Mario (citat):Evo prica se nastavlja Celik je igrao 0:0 sa Zrinjskim i ocito je da je sve veca rupa u nasem Celiku.....

Ja bih rekla "rupetina" Evil or Very Mad
Blanka
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 75
Join date : 2008-10-23
Age : 35
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Thu Nov 06, 2008 5:40 pm

Imam samo jednu rijec na sinocnju utakmicu: SRAMOTA!
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Semir Thu Nov 06, 2008 11:45 pm

Sta reci nego kako kolega kaze SRAMOTA.
Slazem se sa svojim "CIMEROM" oko toga da su navijaci postali jako monotoni i vise mumljaju nego sto navijaju. Pa trebali bi prije svake utakmice uvesti za sve navijace s juga da idu "POD HLADAN TUS" da dodju sebi pa da onda mogu uci na stadion i da navijaju!
P.S." JESTE DA JE SADA HLADNO, PA BI MOZDA VISE CULI NJIHOVO CVOKOTANJE ZUBA OD HLADNOCE NEGO NAVIJANJE...hahahahaha Very Happy , IPAK NIJE TO DOBRA IDEJA, IMAL KO BOLJU??? Wink "

oLE!!! lol!
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Thu Nov 06, 2008 11:57 pm

Zasto odmah na navijace krecete?

Robijasi su pokazali da bez obzira na sve bodre voljeni klub, napravili odlicnu atmosferu...mnogo truda je ulozeno u sve ono...za veliki trans, za dimne, baklje i itd....

A vecu paznju bi trebalo posvetiti igracima, i onima koji su k'o idoli Celika, a igraju kad im se "cefne". Nije da se ovo odnosi na Sabica..koji nije igrao na rodjendan Robijasa, nego je samo urucio cvijece!

Sramota!!
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Blanka Sat Nov 08, 2008 1:27 pm

Evidentno je da je 80%(a možda i više) ljudi na jugu u alkoholiziranom i drogiranom stanju. U to nema dileme!

Ali ja problem ne vidim u navijanju Robijaša, nego u užasnim nogometašima i očigledno, lošoj upravi!
Blanka
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 75
Join date : 2008-10-23
Age : 35
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sony Sat Nov 08, 2008 2:42 pm

Jest da vise navijaca ima u "high" stanju, nego u normalnom...ali opet, bolje i tako...i da dadnu sve za voljeni klub, nego igraci koji ce igrati ako im se cefne....nece da igraju, boje se povrede..nema toga za voljeni klub...igraj do kraja!
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

N.K. Celik Empty Re: N.K. Celik

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu