FOM SDP Zenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto šuti SDP?

5 posters

Go down

Zašto šuti SDP? Empty Zašto šuti SDP?

Komentar  1116 Sun Nov 23, 2008 9:12 pm

Zašto šuti SDP, kao opozicija u Zenici, povodom smiješno slabog grijanja i alarmantnog zagadjenja od strane Mittala?
Zašto sve završi na eventulanim pitanjima na OV, koje vladajuća banda pregazi....zašto se ne ide u medije? Javni protesti? Je li trebam ja sa svojim imenom i prezimenom istupiti prvi, javno???

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87
Join date : 2008-11-02
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Zašto šuti SDP? Empty Re: Zašto šuti SDP?

Komentar  Sony Mon Nov 24, 2008 7:40 pm

Pa ne bi bilo loshe da mi znako ko si? Barem ime ili nick neki postavi, i sliku Very Happy
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Zašto šuti SDP? Empty Re: Zašto šuti SDP?

Komentar  Semir Mon Nov 24, 2008 10:51 pm

Ma znamo mi njega dobro. to ti je onaj Sony sto mu se navodno ne javi za sastanke...zar si zaboravio??? Very Happy

Oleeeeeeeeeeeeee! lol!
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Zašto šuti SDP? Empty Re: Zašto šuti SDP?

Komentar  Mario Tue Nov 25, 2008 12:07 am

Grijanja nema niti ce ga biti do kraja vikenda. Mozemo mi pocrkati od zime ali nista od toga. A narod u Zenici je tako pasivan da me to sve vise zabrinjava. Da je -15 i da nema grijanja narod bi psovao, galamio ali da se organizuju i odo svi da protestuju... to NE. na skup bi doslo 50 ljudi plafon i to sve penzioneri koji su setali pa se nasli tu sasvim slucajno!
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Zašto šuti SDP? Empty Re: Zašto šuti SDP?

Komentar  Sony Tue Nov 25, 2008 1:09 am

Semir (citat):Ma znamo mi njega dobro. to ti je onaj Sony sto mu se navodno ne javi za sastanke...zar si zaboravio??? Very Happy

Oleeeeeeeeeeeeee! lol!

Imao sam obaveza...ispricavam se..SadSad
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Zašto šuti SDP? Empty Re: Zašto šuti SDP?

Komentar  1116 Tue Nov 25, 2008 1:33 am

Nije tajna ko sam ja, skoro sam na svakom sastanku - osim kad mi se ne javi, ili kada ja dodjem, a sastanka ne bude. Smile

No, mene zabrinjavaju pojedinci iz opozicije...čini mi se da kalkulišu

Za grijanje sramota.
Za Mittal i zagadjenje sramota.
Za saobracaj (nedostatak parkinga i guzve) sramota.
Za obrazovanje (izgleda da se smatra da je samo dovoljno podijeliti malo stipendija) sramota.
Za neke gradjevinske radove sramota.

I nemojte molim vas priče kako smo mi mladi, da se brinemo o stvarima koje se tiču samo mladih, dok upitno stručniji i pametniji bi da se brinu o svim drugim stvarima.

A SDP je trebao ako ništa održati pressicu o stanju poslije izbora u Zenici i (ne)odrzanju predizbornih obecanja.


Rolling Eyes

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87
Join date : 2008-11-02
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Zašto šuti SDP? Empty Re: Zašto šuti SDP?

Komentar  Mario Tue Nov 25, 2008 6:07 pm

Tvoj komentar i zapazanje je potpuno na mjestu. Slazem se da su sve to problemi koji se naravno ticu i nas mladih jer i nama je zima, nemamo gdje auto parkirati (oni koji voze) i sl.
Sto se grijanja tice meni je vise muka slusati onog Secica kako samo kuka ako je toliko nesposoban nek podnese ostavku ili ga "neko" skine sa te pozicije! Onaj ko ga je i postavio!
Ali sve su to uvezani krugovi... Sto se tice cijena grijanja evo slike pa sami prosudite gdje je najskuplje grijanje i kakva je kvaliteta tih usluga...

Zašto šuti SDP? Cijene12

A sto se SDP-a tice zasto se ne održi pressica.. TO cemo njih pitati na prvom sastanku zasto sute po tom pitanju.. mada ovaj narod je da izvinete otisao sav u K***** pa je njima dzabe i pricati.. .svakim danom postajemo robovi poput amerikanaca i nekih drugih zemalja u kojima niko vise nikog ne gleda...
danas u Zenici da djelis 10KM ne mozes skupit 1000 ljudi na jednom mjestu...
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Zašto šuti SDP? Empty Re: Zašto šuti SDP?

Komentar  bdn Thu Nov 27, 2008 11:10 pm

pasivnost će nas odnijeti kvragu...ali i ovaj naš internet-pokušaj je pomak...mario,svaka čast na zalaganju,mada to nema veze s temom(valjda ostali neće zamjeriti) cheers

bdn

Broj komentara : 6
Join date : 2008-10-29

Na vrh Go down

Zašto šuti SDP? Empty Re: Zašto šuti SDP?

Komentar  1116 Fri Nov 28, 2008 12:46 am

naravno da ne, samo naprijed, pa makar i internetom

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87
Join date : 2008-11-02
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Zašto šuti SDP? Empty Re: Zašto šuti SDP?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu