FOM SDP Zenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

+3
KeNo
Sony
Mario
7 posters

Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  Mario Mon Nov 17, 2008 1:01 am

Vremenom su se zene izborile za svoja prava, za ravnopravnost sa muskim spolom...... dobile pravo na sticanje obrazovanja, jednakosti na poslu i mnoge druge stvari ... ali....
Danas je sve veci broj onih koje se vracaju korak unazad.
Mnoge djevojke teze da budu samo predmet muskog interesovanja u cilju sticanja sto bolje materijalne situacije... ..- nastanak "sponzorusa" je nasa surova realnost... ..

Kako objasniti ovu surovu pojavu?

Sta je to razlog sve vecem broju "SPONZORUŠA" ?? Koliku ulogu u nastanku sponzorusa igraju muskarci "SPONZORI" ?? Da li ce ovaj problem uskoro postati nesto sasvim normalno u drustvu, te postati klasicni primjer ponude i potraznje?
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  Sony Mon Nov 17, 2008 1:47 am

Ma iskreno, ne volim takav tip djevojaka!

A opet, za mene...znaju da su iskoristavane, pa i one iskoristavaju Very Happy
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  KeNo Mon Nov 17, 2008 1:00 pm

Sto se tice sponzorusa, to ne da ce mozda postati realnost, nego to JESTE realnost, a definitivno i svakodnevnica. Sta da kazem, glup je onaj ko dopusti da ga takva neka p...... iskoristi, ali jos je gluplji ako on ne iskoristi nju. Cool
KeNo
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-23
Age : 39
Mjesto : Nicaze

http://smze.net

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  1116 Mon Nov 17, 2008 1:43 pm

Da imam para trazio bih mozda takvu nekakvu curu Laughing Laughing
S jedne strane je puko iskoristavanje, ali s druge strane "vodas najbolju cku u gradu" [govorim s muskog stanovista]
samo tokom seksa sve poznate metode zastite Laughing

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87
Join date : 2008-11-02
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  Mario Mon Nov 17, 2008 2:21 pm

Sponzoruse...

sa jedne strane sponzorusama smatram one razmazene persone kojima je lakse odigrati svoju nocnu/dnevnu rolu u ringu spavace sobe i zauzvrat imati osigurano sve sto joj je potrebno za opstanak nego potruditi se da same sebi osiguraju isto to. Lakse je biti haremski tip i biti svjeza, namirisana i nasmijana koketa uvijek spremna za zadovoljavanje partnerovog nagona nego sama se izdrzavati, ustajati u 5, lomiti se u saobracaju, boriti se za dobijanje i zadrzavanje zaposlenja a samo na osnovu poslovnih sposobnosti. Mislim da takve djevojke krecu sa svojom misijom vec u ranoj mladosti. Ne mareci ni o cemu drugom osim o svom estetskom izgledu i tehnikama zabacivanja udice na potencijalne mecene one kao kobre vrebaju i hvataju one tipove koji ce biti opsjednuti njom kao pojavom a ona ce dati sve od sebe da mu dokaze kako joj je on "broj 1". I jeste... dok ne naidje neko bolji.

sa druge strane, pojam "sponzorusa"se ne odnosi na zenu koja se zaista potrudila da stekne obrazovanje i zna kako je provoditi vrijeme u nekoj radnoj organizaciji a pritom sretne nekoga ko joj omoguci da ima lagodan zivot.
ukratko: nije sponzorusa ona zena koja se i sama trudi da stvori nesto u svom zivotu a ima nekoga ko bolje stoji od nje i olaksava joj zivot.

Sponzorusa je ona koja nije procitala vise od modnog casopisa a na zvono sata je ustajala samo kada ima zakazano kod kozmeticara i na sve to zivi na racun tudjeg rada.
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  Semir Mon Nov 17, 2008 6:57 pm

Sta da kazem i kakav da ostavim komentar na ovu jako zanimljivu temu scratch ... Hm... Iskren da budem bio sam i sam iskoristen od strane jedne ( jednom i nijednom vise ) djevojke. Najgore je u svemu tome, bar kod nas muskaraca, da mi kada se zaljubimo u djevojku mi i ne primjetimo neke stvari koje se desavaju. Mislim na to da muskarac "oslijepi" i ne vidi kakve se stvari desavaju oko njega. Bio sam u takvoj situaciji kazem vam i znam kako je, a ko nije bio bolje i da ne bude u takvoj situaciji. Mislim da je to kako i Keno kaze postala vec nasa realnost i stvarnost u svakodnevnom zivotu.
Ja ne volim takve djevojke. Inace takve djevojke obicno "izlaze" iz Opce Gimnazije i onda se "furaju" ko su one i sta su???, a ne shvataju da su ustvari niko i nista sa Opcom Gimnazijom i da poslije te skole se ide dalje da bi nesto bili u zivotu...
Ali nadam se da ce jednog dana naici "ona prava" u to vjerujem.... lol!
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  Sony Mon Nov 17, 2008 8:19 pm

To za opcu, sadasnju Prvu Gimanziju, moram reagovati...nije su sve sponzy girls iz Prve Gimnazije...ima ih iz svakih skola i svakakvih fax-ova Very Happy
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  Semir Mon Nov 17, 2008 8:27 pm

Sony (citat):To za opcu, sadasnju Prvu Gimanziju, moram reagovati...nije su sve sponzy girls iz Prve Gimnazije...ima ih iz svakih skola i svakakvih fax-ova Very Happy

Upravu si, ali te iste za koje kazes da su sa fax-a (te sponzoruse) pitaj ih koju su skolu zavrsile prije nego sto su upisale fax...Opcu (Opstu, Prvu) Gimnaziju....hehehehehe Laughing Laughing Laughing


Ma ko ih je....e (mislim na sponzoruse)!!!!!!! lol! lol! lol!
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  Sony Mon Nov 17, 2008 9:59 pm

Ne kazem da ih nema iz Opce, ali nisu sve Very Happy
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  Muamer Mon Nov 17, 2008 11:08 pm

Sponzorusa kao drustvena pojava postoji duzi niz godina u nasem drustvu... obizrom na stanje u ovom drustvu pitam se kako su opstale, po mom misljenju malo je zrtava sponzorusa s obzirom na broj osoba koje mogu zadovoljiti njihove zahtjeve a one kao pojava se sire i sire.... Very Happy
Muamer
Muamer

Broj komentara : 1
Join date : 2008-11-17
Age : 37
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  alenKoo Fri Dec 05, 2008 7:02 pm

u ovom poremecenom sistemu vrijednosti usvakom smislu i pogledu to je sasvim normalana pojava...i samop da se zna to nije izum od jucer...to postoji i postojat ce...ma nemam nista protiv njih ko voli nek izvol i ko moze nek si kupi...to mi je OK

alenKoo

Broj komentara : 7
Join date : 2008-10-28

Na vrh Go down

Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost Empty Re: Nastanak "sponzoruša" - naša surova realnost

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu