FOM SDP Zenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psi lutalice....

+3
KeNo
Sony
Mario
7 posters

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Go down

Psi lutalice.... - Page 2 Empty Re: Psi lutalice....

Komentar  1116 Sun Nov 02, 2008 4:09 am

Te pse treba izvoziti u Kinu i zaradjivati pare.
Naravno to seoskim hodzama nikad nece past na pamet.
A mislim i da ne postoje sintori u Zenici, odavno nisam cuo za njih...

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87
Join date : 2008-11-02
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Psi lutalice.... - Page 2 Empty Re: Psi lutalice....

Komentar  KeNo Sun Nov 02, 2008 12:31 pm

Semir (citat):Pa dobro ljudi, hoce li mi neko reci kakve veze imaju sad ovi dogovori za izlazak tamo-vamo sa PSIMA LUTALICAMA scratch ???? "NIDJE VEZE" sto bi MACA rekao!!! lol! lol! lol!

Ma imaju veze, kako nemaju!? Iznenadjujes me ponekad druze Semire... Laughing Kad se dogovaramo kad i gdje cemo izaci, uvijek uzimamo u obzir i faktor pasa lutalica, i Djemilinih kasika naravno. I to na slijedeci nacin: Ode ti Cale do doticne, ona mu baci pogled na kasiku i kaze mu gdje ce biti najvise pasa tu noc. E onda, Cale javi meni sta mu je ova rekla, a ja odem do Biznisa, otvorim vrata istog, i sve te pse lutalice (koje smo prethodno sakupili uz pomoc Djemile) lagano odvedem na pivu. Na kraju, kad ovi popiju malo, pocnu da laju i ujedaju sve oko sebe, i tako rastjeraju svu gamad iz Biznisa, sto nama odgovara jer pokupimo sav alkohol i zalomimo do duboko u noc. Eto Semire, vidis da ima veze... Ccc, ne kontam kako ti sve ovo nije bilo odmah jasno. lol!
KeNo
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-23
Age : 39
Mjesto : Nicaze

http://smze.net

Na vrh Go down

Psi lutalice.... - Page 2 Empty Re: Psi lutalice....

Komentar  Sony Sun Nov 02, 2008 3:29 pm

A vazno je da ima alkohola i to je to!Very Happy
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Psi lutalice.... - Page 2 Empty Re: Psi lutalice....

Komentar  Semir Sun Nov 02, 2008 10:48 pm

Ma imaju veze, kako nemaju!? Iznenadjujes me ponekad druze Semire... Laughing Kad se dogovaramo kad i gdje cemo izaci, uvijek uzimamo u obzir i faktor pasa lutalica, i Djemilinih kasika naravno. I to na slijedeci nacin: Ode ti Cale do doticne, ona mu baci pogled na kasiku i kaze mu gdje ce biti najvise pasa tu noc. E onda, Cale javi meni sta mu je ova rekla, a ja odem do Biznisa, otvorim vrata istog, i sve te pse lutalice (koje smo prethodno sakupili uz pomoc Djemile) lagano odvedem na pivu. Na kraju, kad ovi popiju malo, pocnu da laju i ujedaju sve oko sebe, i tako rastjeraju svu gamad iz Biznisa, sto nama odgovara jer pokupimo sav alkohol i zalomimo do duboko u noc. Eto Semire, vidis da ima veze... Ccc, ne kontam kako ti sve ovo nije bilo odmah jasno. lol![/quote]
He,he,he.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Tek sada vidim da ima veze druze KeNo... lol!

P.S. "Pravo si me nasmijao" lol! lol! lol!
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Psi lutalice.... - Page 2 Empty Re: Psi lutalice....

Komentar  Mario Mon Nov 03, 2008 12:14 am

mhm da li ja njusim spam ovdje Very Happy ??? nemoj admine da te banujem Very Happy samo prica o psima lutalicama.. poput toga da su nekog (citaj mene) ganjali prije par mjeseci u crkvicama.. ima ih kod gradilista copor citav i stalno jure ljude koji zive tu kad dodju na parking.. jedino dobro sto niko nece auto obiti jer ima kerova.:... haha
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Psi lutalice.... - Page 2 Empty Re: Psi lutalice....

Komentar  KeNo Mon Nov 03, 2008 10:36 am

Mario (citat):mhm da li ja njusim spam ovdje Very Happy ??? nemoj admine da te banujem Very Happy samo prica o psima lutalicama.. poput toga da su nekog (citaj mene) ganjali prije par mjeseci u crkvicama.. ima ih kod gradilista copor citav i stalno jure ljude koji zive tu kad dodju na parking.. jedino dobro sto niko nece auto obiti jer ima kerova.:... haha

Ma malo spama nije na odmet haha, ali i to je sve bila prica o psima lutalicama. Very Happy A ako ne vjerujes, morat cu ja tebe da banujem admine! Laughing Laughing Nego, vidis to bi bilo dobro rjesenje za te pse, angazovati ih oko cuvanja parkinga. Very Happy
KeNo
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-23
Age : 39
Mjesto : Nicaze

http://smze.net

Na vrh Go down

Psi lutalice.... - Page 2 Empty Re: Psi lutalice....

Komentar  KeNo Mon Nov 03, 2008 10:38 am

Semir (citat):Ma imaju veze, kako nemaju!? Iznenadjujes me ponekad druze Semire... Laughing Kad se dogovaramo kad i gdje cemo izaci, uvijek uzimamo u obzir i faktor pasa lutalica, i Djemilinih kasika naravno. I to na slijedeci nacin: Ode ti Cale do doticne, ona mu baci pogled na kasiku i kaze mu gdje ce biti najvise pasa tu noc. E onda, Cale javi meni sta mu je ova rekla, a ja odem do Biznisa, otvorim vrata istog, i sve te pse lutalice (koje smo prethodno sakupili uz pomoc Djemile) lagano odvedem na pivu. Na kraju, kad ovi popiju malo, pocnu da laju i ujedaju sve oko sebe, i tako rastjeraju svu gamad iz Biznisa, sto nama odgovara jer pokupimo sav alkohol i zalomimo do duboko u noc. Eto Semire, vidis da ima veze... Ccc, ne kontam kako ti sve ovo nije bilo odmah jasno. lol!
He,he,he.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Tek sada vidim da ima veze druze KeNo... lol!

P.S. "Pravo si me nasmijao" lol! lol! lol![/quote]

Haha, zakon. lol!
KeNo
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-23
Age : 39
Mjesto : Nicaze

http://smze.net

Na vrh Go down

Psi lutalice.... - Page 2 Empty Re: Psi lutalice....

Komentar  Mario Tue Nov 04, 2008 1:14 am

KeNo (citat):
Mario (citat):mhm da li ja njusim spam ovdje Very Happy ??? nemoj admine da te banujem Very Happy samo prica o psima lutalicama.. poput toga da su nekog (citaj mene) ganjali prije par mjeseci u crkvicama.. ima ih kod gradilista copor citav i stalno jure ljude koji zive tu kad dodju na parking.. jedino dobro sto niko nece auto obiti jer ima kerova.:... haha

Ma malo spama nije na odmet haha, ali i to je sve bila prica o psima lutalicama. Very Happy A ako ne vjerujes, morat cu ja tebe da banujem admine! Laughing Laughing Nego, vidis to bi bilo dobro rjesenje za te pse, angazovati ih oko cuvanja parkinga. Very Happy

Eto onda moramo to srediti sa lokalnom vlasti da se psi lutalice angazuju na cuvanju parkinga Very Happy Very Happy pa da vidimo ko ce onda da auta obija (samo onda ostaje problem kako ce i sami vlasnici uci u ta auta haha)
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Psi lutalice.... - Page 2 Empty Re: Psi lutalice....

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu