FOM SDP Zenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policija i saobracaj...

+2
Sony
Semir
6 posters

Go down

Policija i saobracaj... Empty Policija i saobracaj...

Komentar  Semir Tue Nov 04, 2008 5:28 pm

[/b]Svi znamo da je usvojen Zakon na nivou Bosne i Hercegovine o postivanju saobracajnih propisa od kojih se malo ko i pridrzava. Najgore je svemu tome sto nasa lokalna policija (mislim na policiju nasega grada) ne vodi racuna o tome. Evo navescu Vam par primjera. Pocecu od sebe jer sam i ja vozac. Naime, ja vozim vec tri godine i nakon usvajanja Zakona o postivanju novih propisa, jedno vece dok sam se vracao kuci autom zaustavila me je policija. Razlog za zaustavljanje je bio u tome sto nisam imao svezan pojas (inace to je mahinalno bilo). Policajac mi je zatrazio potrebne dokumente koje sam naravno posjedovao kod sebe (hvala Bogu da su bili uredni) i rekao mi je mozete zamisliti da mu dadnem 10 maraka ili ce pisati kaznu za ne svezan pojas??? Ajde nastranu to, svi znamo da nam je policija i dan danas korumpirana. Ja sam rekao da ne dam novac i da pise kaznu. Kazna hvala Bogu nije dosla jer se sigurno prepao toga sto sam mu vidio ime i prezime na akreditaciji (koje su tada imali). Najgore u svemu tome je to sto sada i ne mozemo znati ko nas je zaustavio jer danas policajci nisu akreditirani (mislim na licne podatke).
Druga stvar, svi znamo i to da policija nasa "NE SMIJE" zaustavljati "BABINE" sinove koji mogu vozati cool auta, neogranicenom brzinom, ne svezanim pojasem i jos pored svega razgovarati na mobilni i furati se gradom misleci u sebi "KO SU ONI I STA SU?". Ustvari su niko i nista, jer takvi ljudi obicno nemaju ni trunke pameti u svojoj glavi.

Sta zelim da Vas pitam, "JEL VISE DOSTA KORUPCIJE U POLICIJI I BABINIH SINOVA KOJIMA NI POLICIJA NE MOZE NISTA?"
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Sony Tue Nov 04, 2008 7:45 pm

Dosta je korupcije..SmileSmile

Licno ne vozim, ali imam prijatelje koji voze...i uvijek sa sobom imaju pare da dadnu na kafu:)
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 33
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Semir Tue Nov 04, 2008 9:07 pm

Sony (citat):Dosta je korupcije..SmileSmile

Licno ne vozim, ali imam prijatelje koji voze...i uvijek sa sobom imaju pare da dadnu na kafu:)

Ma imam i ja pare normalno uz sebe, ali im NEDAM! He,he,he... lol!
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Sony Wed Nov 05, 2008 12:12 am

Ma moji uglavnom plate...bolje i to, nego da dobiju, to rade radi staraca.:Smile jer ne bi mogli onda dobiti auto vishe.Smile Very Happy
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 33
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Semir Wed Nov 05, 2008 7:42 pm

Sony (citat):Ma moji uglavnom plate...bolje i to, nego da dobiju, to rade radi staraca.:Smile jer ne bi mogli onda dobiti auto vishe.Smile Very Happy
E, jebga druze... Nek kupe sebi auto pa im ga starci nece uzeti...he,he,he,he... Laughing Laughing Laughing

Ole! lol!
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Sony Thu Nov 06, 2008 5:41 pm

Semir (citat):
Sony (citat):Ma moji uglavnom plate...bolje i to, nego da dobiju, to rade radi staraca.:Smile jer ne bi mogli onda dobiti auto vishe.Smile Very Happy
E, jebga druze... Nek kupe sebi auto pa im ga starci nece uzeti...he,he,he,he... Laughing Laughing Laughing

Ole! lol!

Mislis da to ne bi svi htjeli??Ali nemaju novaca..Smile
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 33
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  1116 Fri Nov 07, 2008 9:36 pm

Ja u principu nemam problema sa zakonom i policijom, osim kod nekih (po mom mišljenju glupih) ograničenja brzine).
Iako svoju neefiksnost policija pokazuje u broju poginulih ljudi i broju neispravnih automobila na našim cestama. U principu, kao i sve drugo u državi...zbog niskih primanja kategorija podložna mitu i korupciji. Premda do sada nisam čuo da se sami ponude, obično se ljubazno dogovoriš sa njima i vozdra Rolling Eyes

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87
Join date : 2008-11-02
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Sony Sat Nov 08, 2008 3:24 am

1116 (citat):Ja u principu nemam problema sa zakonom i policijom, osim kod nekih (po mom mišljenju glupih) ograničenja brzine).
Iako svoju neefiksnost policija pokazuje u broju poginulih ljudi i broju neispravnih automobila na našim cestama. U principu, kao i sve drugo u državi...zbog niskih primanja kategorija podložna mitu i korupciji. Premda do sada nisam čuo da se sami ponude, obično se ljubazno dogovoriš sa njima i vozdra Rolling Eyes

Tako sam i ja cuo..ono standard...mozemol' se dogovoriti i tako to krene.?
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 33
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Semir Sat Nov 08, 2008 3:47 am

Sony (citat):
1116 (citat):Ja u principu nemam problema sa zakonom i policijom, osim kod nekih (po mom mišljenju glupih) ograničenja brzine).
Iako svoju neefiksnost policija pokazuje u broju poginulih ljudi i broju neispravnih automobila na našim cestama. U principu, kao i sve drugo u državi...zbog niskih primanja kategorija podložna mitu i korupciji. Premda do sada nisam čuo da se sami ponude, obično se ljubazno dogovoriš sa njima i vozdra Rolling Eyes

Tako sam i ja cuo..ono standard...mozemol' se dogovoriti i tako to krene.?

Najgore kolega, sto se sa njima nekada i ne mozes dogovoriti... Neutral



lol!
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  ALEN G. Sat Nov 08, 2008 10:38 am

Joj samo kad se sjetim, obili mi auto jednom u po carsije, kod kamenog mosta, preko puta "Žara"..
Sestra bila vani, i otisla na 10 minuta negdje i vratila se, auto obijeno..Po belaju, saobracajna ostala u autu, i ti kriminalcici su odnijeli to..Sestra me zove, rekoh nista zovi policiju..Opet se cuo sa njom i kaze da su policajci bili tu (znate vec gdje stoje, obicno kod Kamenog mosta, bilo je to u petak navecer, ljeto, znaci pun grad) i biser od policajca joj rekao da su on vidjeli nekog oko auta, i da sumnjaju na neke narkice, i da ce oni otici dole do rijeke, jer se obicno tu skupljaju..
Otisli oni, tamo, vamo..Nista!
Kaze drot sestri mi posto hoce da sad napravi zapisnik:"Dacete mi SAOBRACAJNU i licnu"..
Kaze sestra, ja gledam u njega nece li skontati...Kad proslo je minut, drot ce:"Ah, meneee"..
Ma debili...Nisu svi, cast izuzecima...Ali dno dna, zoves policiju jer ti je obijeno auto i ukradena saobracajna i on ti kaze dacete mi saobracajnu...Sta vise reci?
Sve covjek moze svariti, ali najgore mi sto zazmire na preksaje onih koji su stvarno prijetnja sigurnosti, koji prodju na crveno i vide ih (kod lamele semafor pa tamo krenu prema gimnaziji a u se "cuvari reda" parkiraju)...i kao da nije ni prosao! X puta.A mene uhvati peglati jer sam na ŽUTO IZISAO iz raskrnice!

"2 serve n protect" yeah right Rolling Eyes
ALEN G.
ALEN G.
Rookie
Rookie

Broj komentara : 37
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Sony Sat Nov 08, 2008 12:19 pm

ALEN G. (citat):Joj samo kad se sjetim, obili mi auto jednom u po carsije, kod kamenog mosta, preko puta "Žara"..
Sestra bila vani, i otisla na 10 minuta negdje i vratila se, auto obijeno..Po belaju, saobracajna ostala u autu, i ti kriminalcici su odnijeli to..Sestra me zove, rekoh nista zovi policiju..Opet se cuo sa njom i kaze da su policajci bili tu (znate vec gdje stoje, obicno kod Kamenog mosta, bilo je to u petak navecer, ljeto, znaci pun grad) i biser od policajca joj rekao da su on vidjeli nekog oko auta, i da sumnjaju na neke narkice, i da ce oni otici dole do rijeke, jer se obicno tu skupljaju..
Otisli oni, tamo, vamo..Nista!
Kaze drot sestri mi posto hoce da sad napravi zapisnik:"Dacete mi SAOBRACAJNU i licnu"..
Kaze sestra, ja gledam u njega nece li skontati...Kad proslo je minut, drot ce:"Ah, meneee"..
Ma debili...Nisu svi, cast izuzecima...Ali dno dna, zoves policiju jer ti je obijeno auto i ukradena saobracajna i on ti kaze dacete mi saobracajnu...Sta vise reci?
Sve covjek moze svariti, ali najgore mi sto zazmire na preksaje onih koji su stvarno prijetnja sigurnosti, koji prodju na crveno i vide ih (kod lamele semafor pa tamo krenu prema gimnaziji a u se "cuvari reda" parkiraju)...i kao da nije ni prosao! X puta.A mene uhvati peglati jer sam na ŽUTO IZISAO iz raskrnice!

"2 serve n protect" yeah right Rolling Eyes

NAdam se da ste primijetili neke "grafite" po gradu...tipa, "too many cops, too litlle justice"
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 33
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Mario Sat Nov 08, 2008 2:12 pm

Ma joj i naucno je dokazano da policajci imaju jedan gen u glavi za gluposti! Very Happy Very Happy

cast izuzetcima (visem sloju policije pout krim inspektora, detektiva i tih ljudi ili specijane policije) ali ova nasa gradska ulicna murija popularni DROTOVI to je posebna prica... oni su tako glupi da ni vic o policajcima ne mogu skontat Very Happy Very Happy
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  KeNo Mon Nov 10, 2008 12:27 pm

Znam jednu djevojku, stari joj policajac, a mati joj plavusa. Sta da vam kazem, dobitna kombinacija definitivno... Trust me haha. Smile
KeNo
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Join date : 2008-10-23
Age : 39
Mjesto : Nicaze

http://smze.net

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Sony Mon Nov 10, 2008 7:41 pm

hehe...drot i plavusa..haahahah
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 33
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Semir Thu Nov 13, 2008 1:48 am

Sony (citat):hehe...drot i plavusa..haahahah

ha,ha,ha,ha,ha lol!
Semir
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Policija i saobracaj... Empty Re: Policija i saobracaj...

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu