FOM SDP Zenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BSC Zenica

3 posters

Go down

BSC Zenica Empty BSC Zenica

Komentar  Mario Fri Oct 31, 2008 8:05 pm

Business Start-Up Centre Zenica od mjeseca novembra 2008.godine ogranizuje Četvrtu Akademiju poduzetništva. Planirana je edukacija polaznika u sedam modula. Zbog velikog interesovanja polaznika, BSC Zenica planira ponavljanje pojedinih modula sa Treće akademije poduzetništva, kao što su: Poslovna komunikacija, Odnosi s javnostima (PR), Pravna i porezna pitanja poslovanja. Pored ovih, planirani su i slijedeći moduli: Misli i djeluj kao poduzetnik, Inovativni proizvodi i usluge, Brendiranje, Marketing (Internet Marketing i Guerilla Marketing.Svi zainteresirani za pohađanje Akademije trebaju ispuniti aplikacijski obrazac i poslati nam isti putem e–maila na info@bsczenica.orgOva adresa je zaštićena od robota. Potreban vam je Java-skripta da bi ste je videli. ili na adresu Travnička cesta 1, Zenica. Učešće na treninzima je besplatno za sve polaznike. Za završeni trening učesnici dobijaju certifikat. Za više informacija možete nam se obratiti putem e–maila info@bsczenica.orgOva adresa je zaštićena od robota. Potreban vam je Java-skripta da bi ste je videli. ili na tel.br. 032/201- 230; 032/201-231.


Vise informacija na stranici www.bsczenica.org

Ja sam isao prosle godine na trening "Vanjska trgovina" super je stvar i preporucujem svima koji imaju vremena da odslusaju predavanja jer ce sigurno imati koristi od njih!
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

BSC Zenica Empty Re: BSC Zenica

Komentar  Sony Fri Oct 31, 2008 8:57 pm

Ja sam se vec prijavio na ovo, ali nazalost radi skole i drugih obaveza, nisam mogao stici na prvo predavanje..SadSad
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

BSC Zenica Empty Re: BSC Zenica

Komentar  Mario Tue Nov 25, 2008 2:16 am

evo mene su pozvali prvi kurs krece 26.11 koji pojma nemam samo znam da moram otici u 16:00 hehe
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

BSC Zenica Empty Re: BSC Zenica

Komentar  ALEN G. Tue Nov 25, 2008 11:22 pm

Mario (citat):evo mene su pozvali prvi kurs krece 26.11 koji pojma nemam samo znam da moram otici u 16:00 hehe

hajd vidi koji je sutra..posto san se i ja prijavio na onaj "misli i djeluj kao poduzetnik" a nisu me jos zvali..pa slucajno da me nisu zaboravili hehe..mada sumnjam!Razz
ALEN G.
ALEN G.
Rookie
Rookie

Broj komentara : 37
Join date : 2008-10-25
Age : 37
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

BSC Zenica Empty Re: BSC Zenica

Komentar  Mario Mon Dec 01, 2008 12:29 am

Bio je trening BRENDIRANJE super stvar svasta pametno se cuje i nauci a najbolja stvar je sto smo skoro sve sami radili skroz malo teorije nego sve prakticno radis

podjeljeni u grupe trebali smo smilsiti neki proizvod da proizvodimo, dati mu ime i logo i prezentirati na koji nacin bi taj proizvod ucinili brendom u toj oblasti
super trening!
Mario
Mario
Administrator
Administrator

Broj komentara : 154
Join date : 2008-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

https://fomsdp.bosnianforum.com

Na vrh Go down

BSC Zenica Empty Re: BSC Zenica

Komentar  Sony Mon Dec 01, 2008 12:38 am

Sutra ima predavanja na Ekonomskom fakultetu BSC-a...idem i ja...vezano za marketing i PR
Sony
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Join date : 2008-10-25
Age : 34
Mjesto : Zenica

Na vrh Go down

BSC Zenica Empty Re: BSC Zenica

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu